Kamieński Portal Informacyjny
Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa Kamień Pomorski wydali oświadczenie

Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa Kamień Pomorski wydali oświadczenie

Trenerzy pierwszego zespołu Gryfa Kamień Pomorski – Szymon Smerdel i Paweł Pawlaczyk, wydali oświadczenie odnośnie ostatniego meczu, w którym miejscowy zespół został pokonany na własnym obiekcie przez MKP Szczecinek 1:10.

Na początku naszego wpisu chcielibyśmy przeprosić wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego oraz powiatu kamieńskiego. Prosimy z tego miejsca by nie obrażać zawodników, którzy reprezentują nasz klub. Całą winę za wstydliwą porażkę w ostatnim meczu jak i za wcześniejsze porażki bierzemy na swoje barki. To my trenerzy przygotowujemy zawodników do zawodów sportowych i to my odpowiadamy za ich dyspozycje meczową. Cały hejt, który spłynął na drużynę oraz nie wiemy, dlaczego na akademię, która prężnie działa i rozwija pasję naszych dzieci (myślimy, że bardziej chodzi o animozje personalne, co w tym przypadku jest nie na miejscu) niech spływa na nas. Oczywiście mamy swój honor i poddajemy się do dyspozycji zarządu.

Dodatkowo, chcemy przeprosić byłych zawodników Gryfa (pewnie naszych kolegów ze starych czasów) za to, że przez nasze ostatnie wyniki nie mogą identyfikować się z TAKIM Gryfem, (choć wiele razy razem śpiewaliśmy „Czy wygrywasz Czy nie…”) i porażki też się nam przydarzały (bardziej lub mniej profesjonalne), bo taki jest sport. Chcemy również i chyba najbardziej PRZEPROSIĆ naszych kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe, tych, którzy są wtedy, gdy odnosimy sukces, (choć tych w ostatnich latach jest mało), oraz tych mieszkańców, którzy nie mają związku z klubem i się z nim nie utożsamiają. Ludzi, którzy uważają się za lepszych od zawodników obecnych w klubie zapraszamy na trening i niech wykażą się swoimi umiejętnościami i zaczną zarabiać te duże pieniądze o których mówią. Wystarczy wyjść i poświęcić swój czas – zazwyczaj od razu po pracy, często w warunkach niesprzyjających (mróz, deszcz, wiatr, palące słońce).

Pana Prezesa Akademii i jego rodzinę proszę zostawić w spokoju, bo taki człowiek to skarb, który prężnie działa dla społeczności kamieńskiej często poświęcając swój prywatny czas kosztem swojej rodziny i nie bierze za to złotówki, choć jak to mawiał klasyk „NALEŻAŁO MU SIĘ I TYLE”. Ja, jako rodzic, którego dziecko uczęszcza do akademii dziękuję Panu Prezesowi jak i całemu zarządowi akademii za możliwości, które otrzymuje moje dziecko. Jeszcze raz przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się urażeni naszymi występami: PRZEPRASZAMY.

Szymon Smerdel, Paweł Pawlaczyk
jeszcze trenerzy Gryfa Kamień Pomorski”

Gryf Kamień Pomorski w sezonie 2020/2021 rozegrał w IV lidze 17 spotkań ligowych. Pięć spotkań zakończyło się kompletem punktów, dwa remisem, a dziesięć meczów porażką. Aktualnie kamieński zespół z dorobkiem 17 punktów zajmuje 18 miejsce. W IV lidze rywalizuje 21 zespołów.

Wyniki rozegranych spotkań ligowych:

 1. Gryf Kamień Pomorski – Intermarche-Rega Trzebiatów 2:3 (0:1)
 2. Gryf Kamień Pomorski – Sparta Węgorzyno 1:2 (0:0)
 3. Gryf Kamień Pomorski – Ina Goleniów 5:0 (3:0)
 4. Olimp Gościno – Gryf Kamień Pomorski 2:0 (1:0)
 5. Gryf Kamień Pomorski – Darłovia Darłowo 2:3 (2:1)
 6. Orzeł Biały Wałcz – Gryf Kamień Pomorski 1:1 (0:0)
 7. Gryf Kamień Pomorski – Błękitni II Stargard 2:1 (0:1)
 8. Polski Cukier Kluczevia Stargard – Gryfa Kamień Pomorski 4:1
 9. Gryf Kamień Pomorski – Rasel Dygowo 1:2 (1:1)
 10. Sokół Karlino – Gryf Kamień Pomorski 1:2
 11. Gryf Kamień Pomorski – Biali Sądów 2:0 (0:0)
 12. Vineta Wolin – Gryf Kamień Pomorski 3:1
 13. pauza
 14. Gryf Kamień Pomorski – Iskierka Szczecin 2:1 (1:1)
 15. Mechanik Bobolice – Gryf Kamień Pomorski 3:0
 16. Gryf Kamień Pomorski – Wieża Postomino _:_ (zaległy)
 17. Polonia Płoty – Gryf Kamień Pomorski _:_ (zaległy)
 18. Gryf Kamień Pomorski – Lech Czaplinek 0:3 (0:2)
 19. GKS Leśnik Manowo – Gryf Kamień Pomorski 2:2
 20. Gryf Kamień Pomorski – MKP Szczecinek 1:10 (0:6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *