Kamieński Portal Informacyjny
Trener Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski zarażony koronawirusem!

Trener Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski zarażony koronawirusem!

Władze Stowarzyszenia Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski potwierdziły, że jeden z trenerów w dniu wczorajszym otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Wobec tego władze Akademii za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazały komunikat:

Drodzy rodzice Zarząd Stowarzyszenie Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski pragnie poinformować, że jeden z członków naszego sztabu szkoleniowego otrzymał wczoraj wieczorem (03.11) pozytywny wynik testu obecności COVid-19. Trener ten od 30.10 był poddany samoizolacji i od tego momentu nie miał kontaktu z naszymi wychowankami. Jeszcze wczoraj wieczorem informacja o tym została przekazana rodzicom z jego grup treningowych.

Związku z zaistniałym faktem władze naszej Akademii są w kontakcie z jednostką PSS-E w Kamieniu Pomorskim i pragniemy Państwa uspokoić. W zeszłym tygodniu zajęcia grup treningowych ze szkoleniowcem, który otrzymał pozytywny wynik, odbyły się na świeżym powietrzu, zawodnicy i trener nie korzystali z szatni i ponieważ młodzi adepci piłkarstwa mieli ograniczony bezpośredni kontakt ze szkoleniowcem to nie ma ryzyka zarażenia w tym przypadku i przeciwwskazań do dalszej aktywności fizycznej. Prosimy jednak o obserwowanie swoich pociech i informację, gdyby działo się coś niepokojącego. Dbajmy o Siebie i najbliższych – Zarząd Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *