Kamieński Portal Informacyjny
Tancerze KTS Focus na Mistrzostwach i Pucharze Zachodniopomorskiego Związku Tańca

Tancerze KTS Focus na Mistrzostwach i Pucharze Zachodniopomorskiego Związku Tańca

W miniony weekend w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego, gdzie wystartowała duża grupa reprezentująca KTS FOCUS z Kamienia Pomorskiego. Nasi zawodnicy dzielnie rywalizowali z najlepszymi tancerzami z województwa zachodniopomorskiego zdobywając dla Klubu sporą ilość pucharów i medali. Turniej odbywał się bez udziału publiczności jednak rodzice mogli oglądać występy naszych tancerzy dzięki relacji on-line. Gratulujemy wszystkim fantastycznej prezentacji i życzymy kolejnych sukcesów.

Oto wyniki par KTS FOCUS

12-13 kat klasa D 
Kamil Łabędzki – Emilia Hnat  I miejsce ST, III miejsce LA ( awans do klasy „C” LA )
Eryk Pilichowski – Zofia Wilk IV miejsce ST, XI miejsce LA
Bartłomiej Chmurzyński – Gabriela Derlatka VIII miejsce LA
Martin Jankowski – Nina Ananicz VIII miejsce LA

12-13 lat klasa C
Kamil Łabędzki – Emilia Hnat III miejsce ST ( awans do klasy „C” ST ) V miejsce LA
Martin Jankowski – Nina Ananicz IV miejsce ST
Bartłomiej Chmurzyński – Gabriela Derlatka V miejsce ST 
Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
Martin Jankowski – Nina Ananicz – V miejsce ST, X miejsce LA
Bartłomiej Chmurzyński -Gabriela Derlatka – VI miejsce ST,  9 miejsce LA
Kamil Łabędzki – Emilia Hnat – VII miejsce ST VII miejsce LA

14-15 lat klasa E
Mateusz Nożewski – Andżelika Warzych III miejsce

Pow. 15 lat klasa C
Klaudiusz Sito – Weronika Konury II miejsce ST ( awans do klasy „B” )
Maksym Trzasko – Gabriela Ładnika VI miejsce ST,  IV miejsce LA

Pow. 15 lat klasa B
Antoni Przydryga – Natalia Krupa III miejsce ST, VI miejsce LA
Klaudiusz Sito – Weronika Konury IV miejsce LA
Mistrzostwa Województwa Młodzież
Dawid Szafrański – Maja Filipczak V miejsce ST
Antoni Przydryga – Natalia Krupa X miejsce ST, X miejsce LA
Maksym Trzasko – Gabriela Ładniak – XV miejsce ST
Klaudiusz Sito – Weronika Konury VIII miejsce LA 

Pow.15 lat klasa A
Dawid Szafrański – Maja Filipczak III miejsce ST

Na turnieju wystartowały również nasze młode pary taneczne które rywalizowały w młodszych klasach:

Solistki do lat 7:
Anastazja Adamowicz I miejsce
Lena Głowacka I miejsce
Gabriela Ostrowska I miejsce
Zuzanna Zięba I miejsce

Solistki do 11 lat klasa G
Sonia Bielaszewska III miejsce

8-9 lat klasa G:
Tymoteusz Kowalski – Natasza Borowa I miejsce
Wojtek Walento – Weronika Nawrocka I miejsce
Darek Nożewski – Berenika Wójcik II miejsce
Tymoteusz Kowalski – Maya Lendzianowski II miejsce
Wojtek Walento – Milena Tetela II miejsce
Tomek Walento – Pola Szewczyk III miejsce

Pow.15 lat klasa A Dawid Szafrański – Maja Filipczak III miejsce ST Na turnieju wystartowały również nasze młode pary taneczne które rywalizowały w młodszych klasach: Solistki do lat 7: Anastazja Adamowicz I miejsce Lena Głowacka I miejsce Gabriela Ostrowska I miejsce Zuzanna Zięba I miejsce Solistki do 11 lat klasa G Sonia Bielaszewska III miejsce 8-9 lat klasa G: Tymoteusz Kowalski – Natasza Borowa I miejsce Wojtek Walento – Weronika Nawrocka I miejsce Darek Nożewski – Berenika Wójcik II miejsce Tymoteusz Kowalski – Maya Lendzianowski II miejsce Wojtek Walento – Milena Tetela II miejsce Tomek Walento – Pola Szewczyk III miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.