Kamieński Portal Informacyjny
Tak będzie wyglądał Kleć po przebudowie! Koniec nudy w mieście!

Tak będzie wyglądał Kleć po przebudowie! Koniec nudy w mieście!

To nie jest budowa w polu kolejnego apartamentowca. To wyzwanie dla zmiany postrzegania Kamienia Pomorskiego, dla jego historii i dla jego nowej perspektywy. Dziękujemy wszystkim którzy trzymają za projekt kciuki, a wątpiącym, których też jest pewna grupa, będziemy się starać udowodnić że w Kamieniu Pomorskim mogą się też udawać ciekawe projekty ! W takim kierunku idziemyinformuje na swoim profilu społecznościowym inwestor Voerkelius Apartments.

Wiadomo wszystko zależy od badań geologicznych, archeologicznych oraz technicznych możliwości. Jedno jest pewne – będzie inaczej i nie tylko w sezonie ale cały czas, tak jak było dawniej! Koniec Nudy w Kamieniu Pomorskim!

Historia która się zmienia. Dziękujemy za dobrą współpracę z Panem Burmistrzem! Będziemy starać się w trudnych czasach nie zawieść. Chociaż łatwo nie jest.

Prawie 60 apartamentów, parkingi podziemne, powierzchnie komercyjne i handlowe, restauracja z widokiem na Zalew Kamieński i marinę, dyskoteka oraz piwiarnia. A to wszystko w miejscu dawnego Klubu u Klecia i Beczułki. Już wkrótce strona internetowa projektu, gdzie będzie więcej szczegółów!

O ambitnych planach przebudowy informowaliśmy tutaj:
https://kamienskiportal.pl/klec-i-beczulka-przechodza-do-historii-powstanie-apartamentowiec-dyskoteka-restauracja/


źródło: Voerkelius Apartments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *