Kamieński Portal Informacyjny
Studio Ruchu Trojan zaprasza na zajęcia sportowe. Wysokie standardy bezpieczeństwa!

Studio Ruchu Trojan zaprasza na zajęcia sportowe. Wysokie standardy bezpieczeństwa!

Drodzy klubowicze! Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów odnośnie nowych zasad o bezpieczeństwie w sporcie informujemy, że Studio Ruchu spełnia te wymagania oraz wzorowo zachowuje standardy bezpieczeństwa i obostrzeń sanitarnych, w związku z czym będzie udostępniał całą powierzchnię Klubu wraz ze sprzętem dla osób:

🔹 uprawiających sport w ramach zajęć sportowych;
🔹dla uczniów w ramach zajęć wychowania fizycznego;
🔹przygotowujących się do zawodów sportowych
🔹dla osób uczestniczących w zorganizowanych zajęciach sportowych pod okiem trenera;
🔹dla pacjentów korzystających z usług fizjoterapeuty/trenera medycznego;
🔹dla uczestników szkoleń

Na terenie Klubu może przebywać obsługa Klubu, osoby trenujące, pacjenci oraz trenerzy. Limit osób: jedna osoba na 10m2 przy zachowaniu bezpiecznej odległości 1,5m.Prosimy dostosować się do zasad sanitarno-epidemiologicznych obowiązujących na terenie klubu.

Studio Ruchu Trojan to klub fitness powstały z Jola Fitness funkcjonujący od 1994 roku. Zajęcia prowadzi Jolanta Trojan wraz z córką Klaudią.
Jolanta Trojan jest fizjoterapeutką, trenerem personalnym, instruktorem aerobiku, nauczycielem Yogi oraz licencjonowanym instruktorem zumby.

Klaudia jest absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej. Zajęciami fitness interesowała się od dawna, tematem jej pracy magisterskiej była „Rekreacja w Klubie Jola Fitness”. Klaudia jest także dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej, posiada wiele dyplomów ukończenia szkoleń m.in. trener personalny, TRX, spinning. Prowadzi także doradztwo w zakresie dietetyki i suplementacji diety.

Staramy się pracować z klientami wg koncepcji Health Related Fitness dbając o wszystkie komponenty tej koncepcji. Sprawność w naszych czasach to nie tylko zgrabne ciało, obecnie mając wiedzę na temat pojęcia zdrowia próbujemy osiągnąć zdrowie optymalne, jest to nie tylko stan związany z nieobecnością chorób, ale również dodatkowo z uzyskaniem możliwie jak najlepszej dla danego wieku kondycji fizycznej, intelektualnej i emocjonalnej człowieka. W Studio Ruchu „Trojan” przywiązujemy dużą uwagę do naszego wykształcenia i osób z nami współpracujących, gdyż materiał z którym pracujemy czyli ciało ludzkie, nie posiada nowych części zamiennych. I takie też jest nasze motto „Po pierwsze nie szkodzić”. Serdecznie zapraszamy na zajęcia w naszym klubie – Jola i Klaudia.

Więcej informacji na stronie www.studio-ruchu-trojan.pl
oraz pod nr tel. 601 720 390

Cieszymy się ze jesteście z nami
Jola i Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *