Kamieński Portal Informacyjny
Studio Ruchu Trojan zaprasza na atrakcyjne zajęcia sportowe!

Studio Ruchu Trojan zaprasza na atrakcyjne zajęcia sportowe!

Studio Ruchu Trojan w Kamieniu Pomorskim zaprasza na zajęcia sportowe! Do wyboru: Yoga, Modelowanie Sylwetki, rowery, sztangi i wiele innych atrakcyjnych zajęć.

Studio Ruchu Trojan to klub fitness powstały z Jola Fitness funkcjonujący od 1994 roku. Zajęcia prowadzi Jolanta Trojan wraz z córką Klaudią.
Jolanta Trojan jest fizjoterapeutką, trenerem personalnym, instruktorem aerobiku, nauczycielem Yogi oraz licencjonowanym instruktorem zumby.

Klaudia jest absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej. Zajęciami fitness interesowała się od dawna, tematem jej pracy magisterskiej była „Rekreacja w Klubie Jola Fitness”. Klaudia jest także dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej, posiada wiele dyplomów ukończenia szkoleń m.in. trener personalny, TRX, spinning. Prowadzi także doradztwo w zakresie dietetyki i suplementacji diety.

Staramy się pracować z klientami wg koncepcji Health Related Fitness dbając o wszystkie komponenty tej koncepcji. Sprawność w naszych czasach to nie tylko zgrabne ciało, obecnie mając wiedzę na temat pojęcia zdrowia próbujemy osiągnąć zdrowie optymalne, jest to nie tylko stan związany z nieobecnością chorób, ale również dodatkowo z uzyskaniem możliwie jak najlepszej dla danego wieku kondycji fizycznej, intelektualnej i emocjonalnej człowieka. W Studio Ruchu „Trojan” przywiązujemy dużą uwagę do naszego wykształcenia i osób z nami współpracujących, gdyż materiał z którym pracujemy czyli ciało ludzkie, nie posiada nowych części zamiennych. I takie też jest nasze motto „Po pierwsze nie szkodzić”. Serdecznie zapraszamy na zajęcia w naszym klubie – Jola i Klaudia.

Zajęcia odbywają się w budynku przy ul. Wojska Polskiego 9 w Kamieniu Pomorskim.

Yoga – zajęcia w poniedziałki i środy o godz. 20.00
Modelowanie sylwetki – zajęcia w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00
Rowery – zajęcia od 5 października w poniedziałki i środy o godz. 18.00
Sztangi – zajęcia od 6 października we wtorki i czwartki o godz. 18.00

Więcej informacji na stronie:
www.studio-ruchu-trojan.pl

oraz na Facebooku pod adresem:
www.facebook.com/studioruchutrojan

Telefon kontaktowy: 601 720 390

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *