Kamieński Portal Informacyjny
Starostwo Powiatowe wyposaży szkoły w sprzęt do walki z koronawirusem

Starostwo Powiatowe wyposaży szkoły w sprzęt do walki z koronawirusem

Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim otrzymało dofinansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu, który otrzymają szkoły podlegające Starostwu.

W dniu dzisiejszym dotarły do Nas bardzo dobre wiadomości, bowiem złożony przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu wniosek o udzielenie grantu w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – Bezpieczna Edukacja” otrzymał dofinansowanie. Tym samym w ramach projektu do szkół, których Organem Prowadzącym jest Powiat Kamieński zostaną zakupione skanery do pomiaru temperatury z kamerą termowizyjną, generatory ozonu, bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, środki do dezynfekcji oraz środki do ochrony osobistej – Powiat Kamieński za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wartość projektu to 101.380,00 złotych.Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 7.7 Wdrożenie programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością oraz przedsięwzięć związanych z walką i zapobieganiem COVID-19 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *