Kamieński Portal Informacyjny
Spotkajmy się na golczewskiej plaży

Spotkajmy się na golczewskiej plaży

Gmina Golczewo oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają w najbliższy weekend na imprezę pn. Spotkajmy się na golczewskiej plaży. Impreza nad jeziorem rozpocznie się w piątek 8 lipca o godz. 19.00, na scenie zobaczymy Yagę Kowalik w koncercie Piaf Greco Aznavour.

Yaga Kowalik to artystka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. Jej koncerty to prezentacja najpiękniejszych i najbardziej znanych przebojów z repertuaru artystów estrady francuskiej, takich jak: Edith Piaf, Juliette Gréco, Dalida czy Charles Aznavour.

Sobota rozpocznie się od Mszy Świętej z poświęceniem i nadaniem sztandaru dla Koła Pszczelarskiego w Wysokiej Kamieńskiej. O godz. 16.00 ponownie zapraszamy na golczewską plażę na występ zespołów Śpiewające Golczewo i Maliny.

O godz. 17.15 nastąpi wręczenie Golczewskich Żabek, a zaraz po nich zobaczymy pokaz taneczny w wykonaniu Szkoły Tańca HeartBeat Dance Studio, działającej w Golczewie i Kamieniu Pomorskim prowadzonej przez Magdalenę Graca.

Wieczorem zapraszamy na zabawę taneczną przy dźwiękach muzyki. O godz. 18.00 wystąpi zespół PowerBoys, a dwie godziny później o 20.00 wystąpi zespół Rock Rebelia Band. Impreza zakończy zabawą pod chmurką, na którą zapraszają DJ-e EL Wariaci.

Gmina Golczewo
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *