Kamieński Portal Informacyjny
Sportowy Turniej Sołectwa za nami

Sportowy Turniej Sołectwa za nami

4 lipca odbył się Sportowy Turniej Sołectw, którego organizatorem było Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo przy współpracy z Gminą Golczewo oraz miejscowym Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu. Turniej odbył się na trasie turystycznej przy jeziorze Szczuczym oraz na terenie sportowym przy Orliku w Golczewie. W wydarzeniu wzięło udział osiem zespołów sołeckich z terenu naszej gminy. Drużyny liczyły minimum pięć osób. Turniej miał charakter sportowo – rekreacyjny i polegał na jak najszybszym pokonaniu trasy przy jeziorze. Na sportowym szlaku były rozmieszczone punkty, na których zespoły musiały zmierzyć się z wiedzą o Gminie Golczewo. Walka od samego startu pierwszego zespołu była bardzo zacięta i ku zaskoczeniu organizatorów wszyscy w błyskawicznym tempie pokonali wyznaczoną trasę.

Po podsumowaniu czasu i zdobytych punktów I miejsce zdobyło Sołectwo Mechowo, II miejsce – Sołectwo Upadły, III miejsce – Sołectwo Kłęby. Wyróżnienia otrzymały Sołectwa: Unibórz, Sosnowice, Niemica, Kłodzino i Wysoka Kamieńska. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Golczewo oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie. Po zakończonych zawodach był czas na wspólne zdjęcie, poczęstunek i rozmowy.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Sołectwom osiągniętych sukcesów i dziękujemy za udział. Dziękujemy również Wszystkim, dzięki którym mogliśmy zorganizować Sportowy Turniej Sołectw. Sportowy Turniej Sołectw został zorganizowany dzięki dofinansowaniu z Programu Społecznik na lata 2019-2020 – Programu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

źródło: Urząd Gminy Golczewo / wwww.golczewo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *