Kamieński Portal Informacyjny
Rada Miejska przekazała działkę po byłym przedszkolu dla Kamieńskiego TBS

Rada Miejska przekazała działkę po byłym przedszkolu dla Kamieńskiego TBS

Rada Miejska w Kamieniu Pomorskim podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie aportem działki po byłym przedszkolu przy ul. Wolińskiej.
W głosowaniu udział wzięło 13 osób. 8 osób było za przyjęciem uchwały, 2 osoby były przeciw, a 3 osoby wstrzymały się od głosu.

Zobacz jak głosowali Radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim:

Uruchomiony program społecznego budownictwa na wynajem, w skrócie polega na budowaniu lokali z nisko oprocentowanego kredytu udzielonego przez Bank Gospodarki Krajowej oraz dopłaty od rządu. W grę wchodzą dwie lokalizacje – przy ul. Wolińskiej (teren po przedszkolu) lub przy ul. Lutosławskiego (osiedle Chopina) – czytamy na stronie KTBS sp. z o.o.

Będą to mieszkania kompletnie wykończone i wyposażone w standardzie „pod klucz”. Mieszkania na wynajem w tym systemie to oferta dla rodzin o średnich dochodach, które przekraczają limit dochodów uprawniający do ubiegania się o lokal komunalny lecz jednocześnie nie posiadają zdolności kredytowej – informuje KTBS sp. z o.o.

3 komentarzy

 • Anonim , 4 września 2020 @ 19:35

  A ja nie wierzę że ten budynek powstanie

 • Obserwator , 4 września 2020 @ 16:23

  Golusda sprzedał swój klub radnych; Kowalska i Sadowski są już w rękach Kuryłły!!!

  • ja , 16 września 2020 @ 13:01

   Czy to Sadowski jest autorem dokumentacji i koncepcji budowy bloku? Czy radny dostał zlecenie z gminnej spółki a potem głosował za przekazaniem jej działki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.