Kamieński Portal Informacyjny
Puszki do zbiórki charytatywnej dla 9-letniego Jasia z Wysokiej Kamieńskiej

Puszki do zbiórki charytatywnej dla 9-letniego Jasia z Wysokiej Kamieńskiej

Gang Jasia walczy z białaczką to inicjatywa ludzi o wielkim sercu, którzy pomagają pozyskać środki finansowe na leczenie 9-letniego Janka z Wysokiej Kamieńskiej. Po intensywnej kampanii medialnej przyszedł czas na tradycyjną formę zbiórki czyli popularne puszki do zbierania pieniędzy, które będą dostępne w popularnych punktach handlowych i usługowych na terenie powiatu kamieńskiego. Pierwsze puszki dotarły już do Golczewa, a do akcji przyłączają się kolejne miejscowości.

9-letni Janek zmaga się ze śmiertelną chorobą jaką jest ostra białaczka limfoblastyczna. Sytuacja jest bardzo dramatyczna! Wszystkie dotychczasowe metody leczenia zawiodły! Trzy linie leczenia chemią, okazały się niewystarczające! Jest tylko jedna możliwość, żeby uratować życie Janka. By ją wykorzystać potrzeba niemal 1,5 miliona złotych. Jak dotąd udało się zebrać ponad 56% tej kwoty.

LINK DO ZBIÓRKI: www.siepomaga.pl/waleczny-janek

Na popularnym portalu społecznościowym Facebook w grupie Gang Jasia walczy z białaczką prowadzone są internetowe aukcje:
LINK DO GRUPY NA FACEBOOKU: GANG JASIA WALCZY Z BIAŁACZKĄ

Warto również wspomnieć o inicjatywach lokalnych tworzonych przez mieszkańców lokalnych społeczności. Jedną z nich jest akcja #KilometrydlaJasia – inicjatywa społeczności lokalnej z Wysokiej Kamieńskiej, która postanowiła rzucić wyzwanie. Wystarczy wyjść z domu, włączyć aplikację sportową, która zmierzy odległość i pokonać ją w dowolnej formie, np. biegiem, rowerem, spacerem itp.

Należy pokonać minimum jeden kilometr, każdy pokonany kilometr to 10 zł. do skarbonki #kilometrydlaJasia.
Nominuj 3 osoby i niech Twoi znajomi też pomagają. Opublikuj później swoje kilometry na FB Wysoka Kamieńska znajdującym się pod adresem www.facebook.com/profile.php?id=1000122860 09374
W ramach tej akcji jak dotąd zebrano 7.521 złotych.

Głęboko wierzymy, że kolejna zbiórka charytatywna w naszym regionie zakończy się pełnym sukcesem. Nie tak dawno na terenie powiatu kamieńskiego sukcesem zakończyła się akcja charytatywna na leczenie 11-letniej Nadii z Kamienia Pomorskiego, a mieszkańcy Międzyzdrojów z powodzeniem zebrali środki finansowe w ramach akcji „Pomóżmy wstać Trojanowi”.

Kamieński Portal Informacyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *