Kamieński Portal Informacyjny
Porażka Vinety Wolin na wyjeździe z Polonią Środa Wlkp.

W czwartej kolejce III ligi Vineta Wolin przegrała wyjazdowe spotkanie z Polonią Środa Wlkp. 8:5. To już trzecia porażka wolińskiego zespołu w rozgrywkach ligowych. Komplet punktów Vineta zdobyła w III kolejce wygrywając u siebie z Cartusią Kartuzy 1:0.

Polonia z Vinetą spotkały się ze sobą do tej pory dwa razy. Miało to miejsce w sezonie 2016/17. Na boisku w Środzie Wielkopolskiej padł remis 1:1 a w Wolinie górą byli Poloniści wygrywając 1:0.

– Na gorąco ciężko taki mecz podsumować. Bardzo się cieszymy, to zwycięstwo było nam bardzo potrzebne i chwialiśmy wygrać. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji do zdobycia bramki, ale musimy wyciągnąć wnioski, aby tych bramek tyle nie tracić – powiedział po meczu trener Polonii, Paweł Juszczyk.

– Cieszy nas skuteczność, ale na pewno będziemy musieli sobie prześledzić te bramki, które straciliśmy, bo nie wypada tracić aż pięciu bramek – powiedział tuż po wygranym 8:5 meczu z Vinetą Wolin Bartosz Bartkowiak.

12′ Jędrzej Drame
15′ Bartosz Bartkowiak
23′ Marek Niewiada (Vineta)
33′ Kamil Wiśniewski (Vineta)

39′ Piotr Skrobosiński
45′ Marek Niewiada (Vineta)

48′ Kievin chinedu Durueke
55′ Mikołaj Witkowski
63′ Piotr Wujec
68′ Szymon Kurczak (Vineta)
79′ Klaudiusz Milachowski
89′ Bartosz Bartkowiak