Kamieński Portal Informacyjny
Porażka Gryfa Kamień Pomorski na wyjeździe z Mechanikiem Bobolice

W XV kolejce ligowej o Mistrzostwo IV ligi ZZPN Gryf Kamień Pomorski przegrał 3:0 wyjazdowe spotkanie z Mechanikiem Bobolice. Gospodarze objęli prowadzenie w 31′ minucie po bramce Adriana Winkowskiego. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Oprócz strzelonej bramki gospodarze zdołali stworzyć dwie dogodne sytuacje, raz niefortunnie sami wybili piłkę z linii bramkowej gości, a drugą sytuację zmarnował Krzysztof Jabłoński. Gryfiarze odpowiedzieli kilkoma dogodnymi sytuacjami bramkowymi, dwa razy dobrą interwencją popisał się Mateusz Kowalczyk, a raz piłka zatrzymała się na poprzeczce gospodarzy.

W kamieńskim zespole debiut zaliczył kolejny młodzieżowiec Akademii Gryf Kamień Pomorski Tomasz Rosal, który zastąpił na boisku innego młodzieżowca Kubę Idzika.

W 75′ minucie po doskonałym dośrodkowaniu Adriana Winkowskiego z rzutu rożnego drugą bramkę dla Mechanika Bobolice zdobył Kazimierz Misztal. Ostatnią bramkę dla gospodarzy w 85′ minucie zdobył Marcin Krzysztofarski. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0, którzy po serii trzech porażek zdobyli komplet punktów.

W następnej kolejce ligowej zagramy z Wieżą Postomino. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Kamieniu Pomorskim 31 października o godz. 15.00.

Skład wyjściowy Mechanik Bobolice: 27. Mateusz Kowalczuk, 2. Michał Boderek, 4. Michał Leszczyński, 6. Adrian Winkowski, 7. Karol Jabłoński, 8. Kazimierz Misztal (C), 10. Krzysztof Jabłoński, 13. Łukasz Mikołajczyk, 15. Kacper Obłąkowski, 19. Mateusz Winnicki, 20. Marcin Kordek

Ławka rezerwowych: Dawid Moszczyński, Marcin Misztal, Marcin Krysztoforski, Konrad Zimnicki, Adam Biegański, Bartosz Kosmalski, Bartosz Muzyczuk