Kamieński Portal Informacyjny
Policyjne BMW rozbite! Kierujący peugeotem zatrzymany. Znaleziono narkotyki, użyto broni

Policyjne BMW rozbite! Kierujący peugeotem zatrzymany. Znaleziono narkotyki, użyto broni

Dzisiaj tuż po godzinie 12 policjanci stargardzkiej drogówki na os. Chopina usiłowali zatrzymać do kontroli kierującego peugeotem, który zlekceważył polecenia do zatrzymania pojazdu i podjął próbę ucieczki wielokrotnie łamiąc przepisy ruchu drogowego jadąc po prąd oraz zajeżdżając drogę policjantom. Funkcjonariusze podjęli pościg ścigając uciekającego w kierunku Szczecina.

Z uwagi na dużą prędkość peugeota nie było możliwości jego wcześniejszego zatrzymania. Na wjeździe do Szczecina widząc stojące na świetle czerwonym pojazdy i wyraźne zmniejszenie prędkości przez uciekającego peugeotem zdecydowali o zatrzymaniu samochodu. W celu zminimalizowania dalszego ryzyka zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym innym użytkownikom dróg funkcjonariusze podjęli decyzję o użyciu radiowozu jako środka przymusu bezpośredniego skutecznie uniemożliwiając dalszą jazdę.

Po zatrzymaniu kierowca peugeotem podjął próbę ucieczki na pieszo, jednak policjanci w bezpośrednim pościgu po oddaniu jednego strzału ostrzegawczego zatrzymali mężczyznę. W toku czynności ujawnionych zostało 1,5 kg środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany. O jego losie zadecyduje sąd.

Więcej informacji na stronie:
https://gk24.pl/policja-rozbila-bmw-zeby-zatrzymac-sciganego-poltora-kilograma-narkotykow-zdjecia-i-filmik/ga/c1-15240255/zd/45999381

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie
foto: gk24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *