Kamieński Portal Informacyjny
Plebiscyt Głosu Szczecińskiego: najpopularniejszy sportowiec, trener i drużyna. Zgłoś kandydatów!

Plebiscyt Głosu Szczecińskiego: najpopularniejszy sportowiec, trener i drużyna. Zgłoś kandydatów!

Plebiscyt Sportowy Głosu Szczecińskiego to najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku nagrody dla najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny zostaną przyznane już po raz trzeci. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli.

W tym roku środowisko sportowe naszego regionu docenimy w dłuższej perspektywie ostatniego dziesięciolecia.Głosami Czytelników Głosu Szczecińskiego zostaną przyznane tytuły najpopularniejszego Sportowca Dekady (osobno wśród kobiet i mężczyzn), Trenera Dekady i Drużyny Dekady. Nagrodzeni zostaną także menedżerowie sportu, organizatorzy i animatorzy życia sportowego przyznając głosami Czytelników tytuł Działacza Sportowego Dekady.

Kandydatów do wyróżnień nominują dziennikarze z naszego działu sportowego, kluby i związki sportowe oraz nasi Czytelnicy.

Głosowanie zostanie przeprowadzone w dwóch etapach. Najpierw laureaci w każdej kategorii zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte od początku głosowania. Spośród nich zostaną wybrani zdobywcy głównych tytułów i nagród w kategoriach Sportowcy DekadyTrener Dekady i Drużyny Dekady, a także Sportowy Talent Roku. W kategorii Działacz Sportowy Dekady głosowanie będzie prowadzone w jednym, wojewódzkim etapie.

Więcej informacji na stronie Głosu Szczecińskiego pod adresem:
LINK

źródło: Głos Szczeciński (gs24.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *