Kamieński Portal Informacyjny
Piłkarskie zmagania Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski

Piłkarskie zmagania Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski

Ostatnie dwa weekendy października obfitowały w zdecydowanie mniej wydarzeń piłkarskich związanych z drużynami dziecięcymi i młodzieżowymi Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski i MKS Gryf Kamień Pomorski. Dwa razy zagrały jedynie zespoły Trampkarzy, żaka młodszego Akademii oraz chłopcy z rocznika 2011. Nasz przegląd rozpoczniemy, więc od tych pierwszych.

Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka udali się najpierw do Świnoujścia gdzie zmierzyli się z miejscowym KS Prawobrzeże Świnoujście. Po trzech golach Oliwiera Stangryckiego, dwóch trafieniach Szymona Idzika, Alana Madejskiego, Michała Mazura, Wiktora Wisłockiego, Kuby Omelańskiego oraz po jednym trafieniu Mateusza Pszczółkowskiego, Zosi Michalskiej oraz Aleksandra Stanisławowskiego bardzo wysoko ograli przeciwników, którzy w swoim składzie mieli także urodzonych w 2010 i 2011 roku zawodników.

30 października natomiast na własnym boisku zmierzyli się z Vinetą Wolin, która podobnie jak Prawobrzeże miała drużynę złożoną z zawodników urodzonych w latach 2008-2011. Gospodarze, którzy zagrali tylko zawodnikami i zawodniczką urodzoną w 2008 i 2009 roku po trzech golach Szymona Idzika, dwóch trafieniach Mateusza Pszczółkowskiego oraz Michała Mazura oraz jednym trafieniu Alana Madejskiego i Roberta Maciejewskiego także wysoko ograli rywali.

Tak jak pisaliśmy dwa występy zaliczyli także piłkarze rocznika 2011 grający w Regionalnej Lidze Młodzika. Przed tygodniem razem z kolegami z rocznika 2010 w ramach rozgrywek ligowych udali się do Reska, gdzie przyszło im się mierzyć z miejscową Mewą Resko. Gospodarze wzmocnieni dwoma graczami urodzonymi w 2009 roku wykorzystali swoje atuty i ostatecznie wygrali 5:0. Natomiast wczoraj (29.10) gracze z rocznika 2011 wystąpili w Międzynarodowym Towarzyskim Turnieju, o którym pisaliśmy już szerzej.

Dwa występy za sobą mają także młodzi piłkarze żaka młodszego Akademii. Najpierw w ramach rozgrywek Pierwsza Piłka udali się do Międzyzdrojów, gdzie razem a AP RCR Międzyzdroje i Falą Międzyzdroje bawili się grą. Natomiast 29 października na towarzyski turniej udali się do Polic, gdzie przyszło im się mierzyć z zupełnie nowymi drużynami tj. OKS Goleniów, Hutnikiem Szczecin, OKS Prawobrzeże Szczecin i gospodarzami z Juniora Police. Zaprezentowali się tam naprawdę świetnie pokazując prawdziwy charakter.

Natomiast tylko jedno spotkanie rozegrali juniorzy Gryf Kamień Pomorski, którzy dzisiaj zagrali wyjazdowe starcie z Regą Trzebiatów. Młodzi piłkarze z Kamienia Pomorskiego musieli nie tylko walczyć z rywalem, ale także nieprawidłowym przygotowaniem zawodów. Ostatecznie po bardzo zaciętym starciu i dwóch golach Jakuba Idzika i jednym Adriana Kaczmarka zremisowali 3:3.

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *