Kamieński Portal Informacyjny
Piknik Rodzinny Superbohaterów za nami

Piknik Rodzinny Superbohaterów za nami

7 lipca br. w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim zorganizowany został Rodzinny Piknik Superbohaterów. Organizatorem imprezy był Kamieński Dom Kultury. Dzieci licznie przebrały się za ulubione postacie i miały z tego wielką radochę! Mogły również spotkać swoich idoli z komiksów i bajek!

Dziękujemy Agencji Superbohaterów za odwiedzenie Kamienia Pomorskiego i zabawę z dziećmi. Dziękujemy naszym prawdziwym, real life heroes, policjantom i strażakom, za obecność, i za pilnowanie bezpieczeństwa i ratowanie życia na co dzień podczas pikniku, dzieci przyznały im odznaki supermenów.

Podczas pikniku działały dwa stanowiska plastyczne, na których Panie instruktorki Kadeku prowadziły warsztaty tworzenia małych laleczek i masek bohaterów. Działała również ścianka wspinaczkowa, na której można było poczuć się jak prawdziwy Spider-Man. 🕸

Przygotowany był również tor sprawnościowy i odbywały się konkurencje i gry tematyczne. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek, dziękujemy Pani Walentynie i Katii. Dodatkowymi atrakcjami był dmuchany skakaniec, trampoliny, wata, lemoniada oraz popcorn.

Dziękujemy za pomoc niezawodnemu klubowi seniora Lawend za wolontariat. Można było kupić słodkie i piękne ciasteczka od Anielskie torty – ciasta,desery, pierniki Dziękujemy za inicjatywę!

Kamieński Dom Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *