Kamieński Portal Informacyjny
Organizatorzy Biegu Wikinga Wolin wzięli udział w sprzątaniu Puszczy Wkrzańskiej

Organizatorzy Biegu Wikinga Wolin wzięli udział w sprzątaniu Puszczy Wkrzańskiej

Ahoj Załogo! Ostatnio u nas trudno z aktywnością, ale cały wolny czas poświęcamy na przygotowanie zmagań w kolejnej edycji Zimowej Ligi Biegowej oraz przyszłorocznego Biegu Wikinga. W ubiegłą sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji Śpiąca Królewna 2020 zorganizowaną przez naszych przyjaciół z Human Waste Zone oraz ExtremE WOLF.

Celem akcji było uprzątnięcie Puszczy Wkrzańskiej i można śmiało powiedzieć, że się udało. Z terenów puszczy zostało wywiezione ponad 7 ton śmieci, a jest to efekt pracy kilku zorganizowanych ekip oraz kilkudziesięciu pojedynczych osób. Będzie teraz niezmierni miło udać się na spacer czy trening w pięknym, a przede wszystkim czystym lesie.

Takie akcje napawają nas optymizmem, ponieważ jest szansa, że na swoich ścieżkach nie będziemy spotykać żadnych odpadów. Zachęcamy do odwiedzin strony Human Waste Zone, gdzie możecie zobaczyć fotorelacje z całej akcji, za którą są odpowiedzialni mistrzowie fotografii: Dulny foto, Eryk Witek – fotografia oraz Artur Rydzewski.

źródło: Bieg Wikinga Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *