Kamieński Portal Informacyjny
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w OSP Golczewo

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w OSP Golczewo

Dzisiejszy dzień zapisał się na kartach historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie. W piątek, 4 listopada 2022 r. do golczewskiej jednostki trafił fabrycznie nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy marki Man. Pojazd zastąpi wysłużonego Jelcza oraz zwiększy bezpieczeństwo w naszym regionie. W przywitaniu nowego auta udział wzięły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Golczewo, a także zaprzyjaźniona jednostka OSP Ościęcin.

– Bardzo się cieszę, że długo oczekiwany ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy trafił do Golczewa. Jestem bardzo zbudowany i dziękuję wszystkim druhom i druhnom OSP z naszej gminy, a także zaprzyjaźnionej jednostki z Ościęcina za przywitanie nowego auta specjalnie utworzoną kolumną. Wierzę, że ten samochód będzie przez wiele lat służył podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Ufam, że nie jest to koniec dobrych wiadomości dla jednostek OSP z naszej gminy w tym roku – powiedział Burmistrz Golczewa, Maciej Zieliński.

Dzisiejszy dzień zapisze się na kartach historii naszej jednostki. To właśnie dziś do naszej jednostki trafił fabrycznie nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy marki Man. Pojazd zastąpi wysłużonego Jelcza, oraz zwiększy bezpieczeństwo w naszym regionie. Pojazd niebawem będzie można obejrzeć w Golczewie – Ochotnicza Straż Pożarna w Golczewie.

Tekst i foto: Gmina Golczewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *