Kamieński Portal Informacyjny
Nowe zasady organizacji rozgrywek dla dzieci. Turnieje bez udziału rodziców!

Nowe zasady organizacji rozgrywek dla dzieci. Turnieje bez udziału rodziców!

Z uwagi na nowe wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa, informujemy, że od 17 października turnieje organizowane w ramach rozgrywek dzieci ZZPN Pierwsza Piłka, obywać się będą bez udziału publiczności. Mając na uwadze dotychczasową formę organizacji współzawodnictwa dzieci, przy czynnym udziale i wsparciu rodziców zalecamy, aby osoby które przywożą dzieci na wydarzenie sportowe pozostały w samochodzie, znajdowały się poza obiektem sportowym (należy pamiętać, o nie tworzeniu zgromadzeń) lub odebrały pociechę po zakończonym turnieju.

Pozostałe zasady bezpieczeństwa, takie jak zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja powierzchni, mycie rąk, ograniczanie korzystania z szatni, zachowanie odpowiedniego dystansu, pozostają bez zmian.

Same rozgrywki prowadzimy zgodnie z obowiązującymi zasadami organizacyjnymi, bawimy się i radujemy z każdej kolejnej udanej akcji i bramki. Na okoliczność pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

W przypadku braku możliwości przygotowania turnieju bez udziału i wsparcia rodziców, dopuszcza się przełożenie turnieju na inny termin. Wszystkie decyzje należy podejmować w porozumieniu z pozostałymi zespołami oraz poinformować organizatora rozgrywek.

źródło: Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie
foto: wezmnienamecz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *