Kamieński Portal Informacyjny
Nocne zwiedzanie Morskiego Centrum Nauki Nautica

Nocne zwiedzanie Morskiego Centrum Nauki Nautica

Morskie Centrum Nauki Nautica w Dziwnowie zaprasza na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w piątek 31 lipca. I Noc w Morskim Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie rozpocznie się o godzinie 20:30. Obowiązują rezerwacje. Ilość miejsc ograniczona. Czas 120 minut.

W programie m.in.:
– nocne zwiedzanie wystawy z latarkami
– kurs na bosmana
– gry i konkursy
– doświadczenia i pokazy

Morskie Centrum Nauki położone jest przy ulicy Parkowej 6a w Dziwnowie. Wystawa została podzielona na kilka części, które razem przenoszą naszych Gości w świat morza. Całość została tak zaprojektowana, by trafiać do osób w każdym wieku, a zdobywanie wiedzy połączyć ze świetną zabawą.

Historia Rybaków z Dziwnowa
Zwiedzanie MCN Nautica Park rozpoczyna się w zrekonstruowanej wiacie rybackiej. Poznacie tutaj nie tylko historię Dziwnowa i miejscowej ludności, ale również zobaczycie ciekawe eksponaty i modele edukacyjne.

Wystawa edukacyjna na otwartym powietrzu

Druga część wystawy znajduje się na otwartym powietrzu. Zainstalowano tutaj modele edukacyjne, które pozwalaną na samodzielne prowadzenie doświadczeń. W parkowej scenerii można również zobaczyć jak wygląda tratwa ratunkowa oraz ewakuacja na statku.

Doświadczenia

Trzecim elementem MCN jest część poświęcona naukowcom zajmującym się badaniem mórz i oceanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *