Kamieński Portal Informacyjny
Młodzieżowe i dziecięce rozgrywki piłkarskie dobiegają końca

Młodzieżowe i dziecięce rozgrywki piłkarskie dobiegają końca

W miniony już weekend na piłkarskich boiskach pojawiły się jedynie drużyny juniorów Gryfa oraz orlik młodszy Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski.

W niedzielę, 13 listopada br. w zaległym meczu 10. kolejki II klasy juniorów zespół Gryf Kamień Pomorski podejmował Pionier Żarnowo czyli jedyną drużynę, z którą młodzi Gryfiarze przegrali w bieżących rozgrywkach. Gospodarze zrewanżowali się drużynie z Żarnowa za tamtą porażkę i tym razem wygrali 6:1 i umocnili się na czele tabeli. Strzelanie rozpoczął i zakończył Jakub Idzik, który skompletował hattricka. Swoje bramki dołożyli także Patryk Słabolepszy, Tobiasz Maciejewski oraz Kacper Stankowiak.

Także w niedzielę rozegrany został kolejny turniej rozgrywek #PierwszaPiłka ZZPN Orlika Młodszego gr. H. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Gryf z rocznika 2013/2014 w Goleniowie bawili się grą razem z Iną Goleniów, Polonią Płoty oraz Mewą Resko. Jak to bywa w tych rozgrywkach było dużo goli, masa pięknych dryblingów, parad bramkarskich a przede wszystkim uśmiechów.

Koniec rundy to także czas pierwszych podsumowań i ocen występów. Dzięki uprzejmości rodziców na wspólne spotkanie przy pysznej pizzy wybrała się drużyna Młodzika Akademii. W wewnętrznym gronie dyskutowano o dotychczasowych spotkaniach oraz przygotowaniach do rundy wiosennej.

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *