Kamieński Portal Informacyjny
Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist w Dziwnowie

Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist w Dziwnowie

Dzisiaj w Dziwnowie startuje rejestracja do żeglarskich Międzynarodowych Mistrzostw Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Rozpoczęcie rywalizacji na wodzie w piątek. Jest to jedno z największych wydarzeń regatowych tego sezonu w Polsce, które już po raz szósty zostanie rozegrane na dziwnowskim akwenie.

Swój udział, poza zawodnikami z Polski, zapowiedziały też reprezentacje z Włoch, Szwecji, Czech, Niemiec, Chorwacji i Danii. Mając na względzie wszystkie uwarunkowania sanitarne, nadchodzące zawody zostaną przeprowadzone w specjalnej formule, która jest rekomendowana przez Polski Związek Żeglarski (kontakt personalny jest ograniczony do minimum, a 90% regatowych procedur jest realizowanych poprzez drogę internetową).

Wszystkie aktualne informacje dotyczące tego wydarzenia, będzie można śledzić na stronie www.dziwnow4sailing.org oraz na profilu FB/dziwnow4sailing. Zawody potrwają do niedzieli (czwartek to dzień rejestracji i treningów na akwenie, następnie od piątku trzy dni rywalizacji).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *