Kamieński Portal Informacyjny
Łukasz Cebulski zrezygnował z funkcji trenera Iskry Golczewo!

Łukasz Cebulski zrezygnował z funkcji trenera Iskry Golczewo!

Łukasz Cebulski z powodów osobistych w dniu 20 sierpnia zrezygnował z funkcji trenera Iskry Golczewo. Stało się tak na czwartkowym treningu, podczas którego trener Łukasz Cebulski poinformował oficjalnie Zarząd Klubu oraz piłkarzy o swojej decyzji.

Poinformowałem władze klubu jak i piłkarzy o moim odejściu ze względów osobistych – przyznać muszę, że nie była to dla mnie łatwa decyzja. Bardzo dziękuję za spędzone 2,5 roku w klubie, podziękowania składam również wszystkim ludziom zaangażowanym w rozwój klubu oraz kibicom. Cieszę się, że z drużyny broniącej się przed spadkiem udało się stworzyć drużynę walczącą o awans. Bardzo kibicuję chłopakom i trzymam kciuki aby w Golczewie po tym sezonie była 4 liga – powiedział Łukasz Cebulski.

Przypomnijmy Łukasz Cebulski rozpoczął przygodę z piłką nożną w trampkarzach Iskry Golczewo u trenera Ryszarda Świąteckiego. W późniejszym okresie grał w juniorach i seniorach golczewskiej Iskry. W wieku 17 lat trafił do zespołu Gryfa Kamień Pomorski.

W 2002 roku przeszedł do Floty Świnoujście, z którą był związany do 2005 roku. Kolejnym klubem była Rega Merida Trzebiatów,
W rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2007/2008 trafił do Pogoni Szczecin. Następnie przez okres 6 lat reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg. Od 2015 roku został piłkarzem a zarazem trenerem Energetyka Gryfino. Funkcję trenera Iskry Golczewo Łukasz Cebulski pełnił od stycznia 2018 roku.

Zarząd, piłkarze oraz kibice Iskry Golczewo dziękują trenerowi Łukaszowi Cebulskiemu za dwa i pół roku godnego reprezentowania barw golczewskiego klubu.

Foto: www.echokamienia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *