Kamieński Portal Informacyjny
Lider może być tylko jeden. Ina Goleniów podejmie Gryfa

Lider może być tylko jeden. Ina Goleniów podejmie Gryfa

W najbliższą sobotę drużyna prowadzona przez Karola Purczyńskiego uda się do Goleniowa, gdzie zmierzy się z miejscową Iną. Ekipa Gryfa stanie przed szansą zimowania, jako lider tabeli.

Po Iskrze i Sparcie, w sobotę czeka nas kolejne bardzo ważne spotkanie. Na boisku, najlepsza obrona grupy zmierzy się z drugą najskuteczniejszą ofensywą. Już sam ten fakt zwiastuje, że wszyscy, którzy postanowią obejrzeć ten mecz na żywo, nie powinni narzekać na brak emocji. Kiedy dołożymy jeszcze do tego możliwość zimowania, jako lider – to już wiadomo, że to będzie kolejna zaciekła batalia z udziałem Gryfa.

W poprzedniej kolejce oba zespoły zdobyły komplet punktów, choć w przypadku Iny, zwycięstwo udało się zapewnić dopiero w doliczonym czasie gry.

Z pewnością zarówno w Goleniowie jak i Kamieniu Pomorskim świadomość ciężaru gatunkowego tego meczu jest duża. Należy się spodziewać zaciętej walki i pewne jest to, że nikt nie będzie odstawiał nogi.

Początek, tego zapowiadającego się niezwykle ciekawie meczu, o godzinie 13. Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy w sobotę, na stadion miejski w Goleniowie.

MKS Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *