Kamieński Portal Informacyjny
Krzysztof Kubacki poprowadzi pierwszy zespół Gryfa Kamień Pomorski!

Krzysztof Kubacki poprowadzi pierwszy zespół Gryfa Kamień Pomorski!

Seniorzy Gryfa Kamień Pomorski mają nowego trenera. Został nim 38-letni Krzysztof Kubacki, który przez ostatnie dwa lata prowadził zespół Hutnika Szczecin. Trener Kubacki zastąpi na tym stanowisku Szymona Smerdla.

Krzysztof Kubacki urodził się 21 maja 1982 roku w Choszcznie. Posiada licencję trenerską UEFA A. Pracę trenerską zaczynał z takimi drużynami jak Remor Recz, Olimpia Szczecin (kobiety), Unia Dolice, Odrzanka Radziszewo i Energetyk Gryfino.

W styczniu 2018 roku Krzysztof Kubacki został trenerem Vinety Wolin. Vikingowie zakończyli sezon 2017/2018 na trzecim miejscu. Gryf Kamień Pomorski zajął wówczas dziewiąte miejsce. Współpraca z Vinetą Wolin zakończyła się w grudniu 2018 roku. W chwili rezygnacji z funkcji trenera Vineta Wolin zajmowała trzecie miejsce w tabeli. Powodem rozstania z wolińskim klubem – jak przekazał wówczas Kubacki – były nieuregulowane zobowiązania finansowe.

Przez ostatnie dwa lata Krzysztof Kubacki związany był z Hutnikiem Szczecin, który zakończył rundę jesienną na 5 miejscu z dorobkiem 34 punktów. W ostatniej kolejce ligowej Hutnik Szczecin pod wodzą trenera Kubackiego zremisował na własnym obiekcie 2:2 z Gryfem Kamień Pomorski.

Trener Kubacki posiada bogate doświadczenie na boiskach IV ligowych, a w minionej rundzie odpowiadał za bardzo dobre wyniki Hutnika Szczecin. Witamy w Kamieniu Pomorskim i życzymy sukcesów – MKS Gryf Kamień Pomorski.

Gryf Kamień Pomorski zakończył rozgrywki ligowe na 17 miejscu z dorobkiem 24 punktów.

Runda wiosenna rozpocznie się 27 lutego 2021 roku. Gryf Kamień Pomorski rozpocznie od wyjazdowego spotkania z Intermarche-Rega Trzebiatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.