Kamieński Portal Informacyjny
Kryspin Leśniak ponownie zawodnikiem Vinety Wolin!

Kryspin Leśniak ponownie zawodnikiem Vinety Wolin!

Były zawodnik Vinety Wolin Kryspin Leśniak zasili szeregi Vikingów! Do Wolina trafił na zasadzie wypożyczenia z FASE Szczecin.

Jak informuje Klub na swojej stronie, mocne zainteresowanie 17-letnim zawodnikiem pochodzącym z Wysokiej Kamieńskiej wykazują zagraniczne kluby, jednak ze względu na obecną sytuację związaną z COVID-19 przez najbliższe kilka miesięcy Kryspin będzie reprezentować barwy Dumy Wyspy Wolin.

Przypomnijmy. W grudniu 2018 roku Kryspin Leśniak wyjechał na testy do Crewe Alexandra F.C. w Anglii. Niespełna dwa miesiące później dostał informację, że Crewe Alexandra F.C. widzi go w swoich szeregach. Wyjechał na zasadzie tzw. scholarship, na Wyspach Brytyjskich miał spędzić co najmniej dwa lata.

” Nie ma co ukrywać, to jest chłopak z potencjałem na dużo wyższe granie niż IV-ligowe boiska. Cieszymy się, że Kryspin wraz ze swoją agencją menadżerską FAMG zdecydowali się na taki krok. Myślę, że wyjdzie to z pożytkiem dla nas wszystkich. Witamy w domu” – napisał Prezes Vinety Przemysława Tomķów.

Kryspin Leśniak ma swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Polski u-15. Pierwsze spotkanie w barwach Vinety Wolin rozegra w meczu ligowym z Kluczevią Stargard. Spotkanie to rozegrane zostanie 29 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie w Wolinie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *