Kamieński Portal Informacyjny
Kontrola RIO przedłużona. Burmistrz o donosach! Nie wszyscy nam kibicują

Kontrola RIO przedłużona. Burmistrz o donosach! Nie wszyscy nam kibicują

Burmistrz Stanisław Kuryłło poinformował na sesji Rady Miejskiej, że prowadzona przez Regionalną Izbę Obrachunkową kontrola w gminie została przedłużona. Burmistrz powiedział, że zaskoczyły go działania i zadania RIO, ale jak sam przyznał – wszystko przez różnego rodzaju donosy, ponieważ nie wszyscy nam kibicują.

(…) w tej chwili jesteśmy objęci kontrolą Regionalnej Izby Obrachunkowej ze Szczecina. Ona miała zakończyć się w dniu dzisiejszym, ale z tego co wiemy zostanie jeszcze przedłużona. Powiem to – jestem w miarę odważny. Zaskoczyły nas niektóre działania czy zadania, które Izba kontroluje. Przede wszystkim jest to efekt różnego rodzaju donosów, które na nas wpływały. No, ale takie jest życie, nie każdy nam kibicuje – powiedział podczas XIX sesji Rady Miejskiej Burmistrz Stanisław Kuryłło.


Foto: kamienews.pl

7 komentarzy

 • inner , 6 września 2020 @ 16:18

  Są ludzie którzy wiedzą znacznie więcej na różne tematy ale mają pana i pańskie działania głęboko tam gdzie słoneczko nie dochodzi. Lecz jeśli Pan będzie dalej kłapał jęzorem i je obgadywał to w końcu się wk…….ią!!!

 • Anonim , 6 września 2020 @ 14:40

  trzeba by być wyjątkowym kibicem żeby panu kibicować,to tak jakby kibicować arce albo cracovii

 • Anonim , 5 września 2020 @ 19:45

  kpina

 • Anonim , 5 września 2020 @ 18:49

  stare jakies to zdjecie nasz miłościwy już tak pięknie nie wygląda

 • Anonim , 5 września 2020 @ 18:36

  w kraju totalna opozycja a w kamieniu kibole którzy nie kibicują naszemu burmistrzowi, a może to uroki demokracji że nie wszyscy muszą burmistrza kochać, popierać, chwalić i kibicować?

 • Anonim , 5 września 2020 @ 13:33

  jeśli donosy były wymyślone to panie posiedzą 2 dni dłużej z kontrolą, a jak są prawdziwe to przykre że RIO sama znaleźć nie może tylko na donosy musi czekać

 • Anonim , 5 września 2020 @ 12:53

  Od lat to słyszę. Ja taki kiedy i uczciwy a inni mi kłody rzucają. Dla przypomnienia park. PGK.Dworcowa. inwestycje z zarzutami karnymi i głównie nepotyzm. To inni są winni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *