Kamieński Portal Informacyjny
Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim ogłasza nowe nabory!

Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim ogłasza nowe nabory!

Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim funkcjonuje na terenie Kamienia Pomorskiego od ponad 15 lat. Właśnie rozpoczęły się nowe nabory!

Organizujemy zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych od poziomu początkującego do par trenujących taniec sportowy. Nasi zawodnicy rywalizują w turniejach tańca na terenie całego kraju a także poza nim. Na przestrzeni wielu lat nasi zawodnicy zdobywali wysoki lokaty na wielu turniejach tańca oraz tańczyli w finałach Mistrzostw Polski Federacji Tańca Sportowego
– mówi Tomasz Konury, Prezes Klubu.

Klub Tańca Sportowego jest organizatorem Ogólnopolskiego Wiosennego Turnieju Tańca pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego. Turniej ten na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych na terenie Gminy jak i w kalendarz imprez tanecznych organizowanych na terenie kraju.


W ciągu roku organizujemy szkolenia z czołowymi trenerami tańca, a w czasie wakacji obóz treningowy, na którym poza treningami miło spędzamy czas.Zapraszamy wszystkich do dołączenia do Klubu, razem z nami rozwiniesz swój talent, otworzysz się na innych oraz będziesz miał możliwość rywalizacji turniejowej – podsumowuje Tomasz Konury.


FOCUS KIDS – nauka tańca dla najmłodszych – elementy tańca towarzyskiego i disco poprzez dobrą zabawę.

FOCUS DOROŚLI – to  cykl zajęć adresowany jest do osób szukających formy relaksu i odpoczynku przy ciekawej i niespotykanej w innych miejscach muzyce.

FOCUS SPORT – to pary uczestniczące w sportowej rywalizacji tanecznej, trenujące pod okiem najlepszych trenerów tańca z Polski i zagranicy.

LATINO SOLO – to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-cha oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej.

PIERWSZY TANIEC – jak sama nazwa wskazuje…

Wszystkie zajęcia taneczne odbywają się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 oraz w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim.

Zapraszamy bardzo gorąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *