Kamieński Portal Informacyjny
Kamieński Dom Kultury zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne

Kamieński Dom Kultury zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne

Kamieński Dom Kultury zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne, które rozpoczną się 8 września. Zajęcia dla dzieci będą prowadzone w dwóch grupach:

I grupa ( dzieci od lat 8) wtorek, godz. 16:00-17:30
ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA kierowane są do wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoje zainteresowania i umiejętności plastyczne jakie wykorzystuje rysunek i malarstwo. Nauczymy się jak przedstawić martwą naturę czy postać, zwierzę przy użyciu różnych technik plastycznych (ołówek węgiel, piórko czy malarstwo akwarelowe ), popracujemy nad perspektywą i kompozycją, puścimy wodze wyobraźni…Założeniem programu jest również pogłębianie kreatywności uczestnika zajęć przy samodzielnym tworzeniu ilustracji do książki , zaproszenia na urodziny czy kartki okolicznościowej.

II grupa (dzieci od 3-4 do 7 lat) środa, godz. 16:00-17:30
DZIECIAKI W AKCJI to zajęcia ogólnoplastyczne i rozwojowe dla dzieci od lat 3-4. Na zajęciach liczy się dla nas kreatywność w różnorakiej formie. Stawiamy na wyobraźnię, zabawę i kontakt. Na zajęciach będziemy robić pacynki, maski, skrzydełka, instrumenty… Zrobimy teatrzyk cieni, kukiełkowy i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy! Na zajęcia duże, samodzielne dzieci przychodzą same, a z maluchami mile widziani będą ich opiekunowie.

Koszt zajęć:
RYSUNEK I MALARSTWO: miesiąc 40 zł
DZIECIAKI W AKCJI: miesiąc 30 zł

Zapisy obowiązkowe w pod numerem telefonu 663 980 133 (Ilość miejsc ograniczona)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *