Kamieński Portal Informacyjny
Kamieński Dom Kultury zaprasza na Piknik Rodzinny!

Kamieński Dom Kultury zaprasza na Piknik Rodzinny!

Kamieński Dom Kultury zaprasza w sierpniu na piknik rodzinny, który odbędzie się w czwartek 20 sierpnia o godz. 16.00 w parku miejskim im. Papieża Jana Pawła II w Kamieniu Pomorskim. Kolejny Piknik Rodzinny zamieni się w wioskę indiańską. Pikniki Rodzinne to impreza cykliczna organizowana od 2014 roku. 

Organizator zapowiada następujące atrakcje:
– robienie barwnych opaskek z piórkami, malowanie na bojowo twarzy, budowa tipi,
– konkurs lepienia z gliny tematem będzie „Mój indiański Rumak” (rozwiązanie konkursu, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród rzeczowych o godzinie 18.15)
Indianka Leśny Kwiat, która przeprowadzi animacje nie tylko dla najmłodszych!

a jeśli pogoda pozwoli i nie będzie za gorąco, planowany jest pokaz koni ze stadniny w Jarszewie.

Na Pikniku obowiązuje przestrzeganie  przepisów epidemiologicznych tj. każdy uczestnik będzie zobowiązany do wpisania się na listę (zaakceptowania regulaminu), dezynfekcji rąk przed wejściem i na każdym stoisku manualnym, posiadania maseczki w przypadku niemożliwości zachowania 2-metrowego dystansu społecznego…

Organizator prosi o nie przychodzenie na piknik w razie przeziębienia/choroby czy niedawnych podróży do krajów/rejonów o podwyższonym ryzyku zachorowania na COVID-19, a także przypomina, że maseczki dla dorosłych są obowiązkowe w przypadku niezachowania dystansu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *