Kamieński Portal Informacyjny
Kamieński Dom Kultury zamknięty do 29 listopada

Kamieński Dom Kultury zamknięty do 29 listopada

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 listopada 2020 , informujemy, że Kamieński Dom Kultury pozostanie zamknięty od 7 do 29 listopada 2020 z możliwością przedłużenia tego okresu. Mamy nadzieję, że niedługo znów będziemy mogli gościć Państwa oraz Wasze dzieci na zajęciach w naszym domu kultury.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało na swojej stronie, że w związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury. 

Czasowe zamknięcie od 7 do 29 listopada 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wyklucza to natomiast prowadzenia – przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego, przede wszystkim dystansu społecznego oraz zasłaniania nosa i ust, a także izolacji osób, u których wystąpiło podejrzenie zakażenia – działalności związanej z prowadzeniem prób i przygotowaniem do organizacji wydarzeń artystycznych, pracy zdalnej i udostępniania zbiorów bądź spektakli online. Mogą być również organizowane wydarzenia online bez udziału publiczności. 

Kamieński Dom Kultury / Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *