Kamieński Portal Informacyjny
Kamieńscy biegacze na podium Nocnej Ściemy w Koszalinie

W nocy z soboty na niedzielę siedmioosobowa grupa Klubu Biegacza Kamień Pomorski w składzie: Weronika Bysiak, Anna Sidorkiewicz, Anna Wróblewska, Bożena Jańczak, Arkadiusz Borysiuk, Bogusław Krzyśków oraz Grzegorz Stępniak wybrała się do Koszalina, gdzie wzięła udział Nocnej Ściemie.

Nasi zawodnicy spisali się na medal.

Pozostali zawodnicy także osiągnęli sukcesy. Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej K40 zajęła Bożena Jańczak, natomiast w kategorii wiekowej K50 drugie miejsce zajęła Anna Sidorkiewicz.

Ta noc przeszła moje najśmielsze oczekiwania… Na maraton jechałam z myślą, żeby tylko nie było gorzej niż w zeszłym roku. Ukończyłam bieg na 9 miejscu Open, jako pierwsza z kobiet , a co za tym idzie również pierwsza w swojej kategorii K20. Nie spodziewałam się, że pobije swój rekord o 9 minut. Jeszcze to do Mnie nie dociera, ale jestem z siebie bardzo zadowolona. Ciężka praca popłaca i to pokazuje, że granice tworzymy sobie tylko w głowach! W drodze na bieg stwierdziłam, że spróbuję pobiec tempem 5:00, żeby zmieścić się w 3,5 godziny. Finalnie ukończyłam bieg w 3h 28 minut i 42 sekundy – powiedziała Weronika Bysiak.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.