Kamieński Portal Informacyjny
Kamień Pomorski potrzebuje niezależnych radnych! Głosuj na Ariela Juszczaka!

Kamień Pomorski potrzebuje niezależnych radnych! Głosuj na Ariela Juszczaka!

W niedzielę 6 września w Kamieniu Pomorskim w okręgu nr 9 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej. Jednym z kandydatów ubiegających się o mandat radnego jest Ariel Juszczak. Kamień Pomorski potrzebuje dzisiaj niezależnych radnych, którzy nie boją się zadawać trudnych pytań. Potrzebujemy radnych którzy mają odwagę pytać o sprawy, o których inni boją się nawet pomyśleć. Dzisiaj mieszkańcy okręgu nr 9 mogą zdecydować czy chcą kolejnego statysty, jakich wielu dzisiaj w Radzie Miejskiej czy chcą niezależnego kandydata, reprezentującego sprawy, problemy i interesy ważne dla naszych mieszkańców.

W genach mam zaszczepione „pomaganie”, a w głowie „wymyślanie”. Nie wszyscy nadążają za moimi pomysłami, ale zawsze dużo radości sprawia mi wcielanie ich w życie. Staram się zdobywać granty na projekty ukierunkowane na rozwiązywanie problemów mieszkańców społeczności lokalnych. Staram się zawsze spełniać pokładane we mnie nadzieje. Wspólnymi siłami możemy nurtujące Nas problemy zamieniać na satysfakcjonujące rozwiązania. Jestem animatorem lokalnych działań, doradcą kluczowym dla organizacji pozarządowych – autorem wielu projektów. Prowadzę własną firmę, wspieram też innych przedsiębiorców. Jestem inicjatorem powołania spółdzielni socjalnej, która na początku zatrudnia cztery osoby bezrobotne.

W dniu 07.02.2019r wystąpiliśmy z wnioskiem jako Stowarzyszenie Sercem dla regionu do Wojewody Zachodniopomorskiego oraz…

Opublikowany przez Ariela Juszczaka Środa, 2 września 2020

Moi drodzy, trzymajcie w niedzielę kciuki! Rada Miejska potrzebuje skutecznych i niezależnych radnych. Radny. Twój głos w sprawach ważnych dla miasta i gminy. Dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc podczas tej kampanii. Razem możemy naprawdę dużo osiągnąć, zmieniać to co dla nas i w naszym otoczeniu jest najważniejsze. Dziękuję za każde Wasze dobre słowo wśród Waszych znajomych, bliskich i przyjaciół. Głosować można w niedzielę, od godz. 7 do 21, w LO w Kamieniu Pomorskim. Głosują mieszkańcy ul. Gryfickiej, IV Pułku Piechoty, Jana Długosza, Dziwnowskiej i Osiedle Chopina.

Życzę powodzenia w wyborach. Jako skarbnik powiatu z 20 letnim doświadczeniem oraz jednocześnie radny miejski mogę z…

Opublikowany przez Dariusza Woźniaka Piątek, 4 września 2020

Okręg nr 9 obejmuje: Osiedle Chopina, ulicę Gryficką, Dziwnowską, Długosza oraz IV Pułku Piechoty Wyborcy.
Głosować będzie można w Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Konopnickiej w godz. 7.00 – 21.00.