Kamieński Portal Informacyjny
Gryfiarze trenują sporty walki! Trening z elementami brazylijskiego jiu jitsu!

Gryfiarze trenują sporty walki! Trening z elementami brazylijskiego jiu jitsu!

Klub Sportowy Gryf Kamień Pomorski rozpoczął współpracę z Macaco Gold Team Energy Kamień Pomorski. Pierwszy zespół Gryfa trenuje już pod okiem utytułowanego i doświadczonego trenera Wojciecha Korzemiackiego. Od września treningi BJJ rozpoczną zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Gryfa Kamień Pomorski.

 „Pierwszy zespół rozpoczął dodatkowe treningi w Energy Gold Team Kamień Pomorski. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu z przygotowania zawodników pod kątem motorycznym, siłowym i wytrzymałościowym, w które zostają wplątane elementy brazylijskiego Jiu Jitsu, gdzie kładziemy nacisk na prehabilitacje. Wierzymy, że współpraca z Nami zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami na boisku i pozwoli zawodnikom rozwijać swój kunszt piłkarski. A już od września ciąg dalszy współpracy i do treningów z Nami przygotowują się roczniki 2012/2011 z Akademii Gryfa Kamień Pomorski”. – mówi Wojciech Korzemiacki. ” – powiedział Wojciech Korzemiacki.

Wojciech Korzemiacki – trener i posiadacz brązowego pasa pierwszego stopnia w Brazylijskim Jiu Jitsu, brązowego pasa w karate Shotokan, multimedalista Mistrzostw Polski i Europy oraz innych zawodów na arenie krajowej i międzynarodowej. Wojciech Korzemiacki jest również certyfikowanym Trenerem Personalnym, współpracującym z jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce i Europie Athlete Performance. 

Klub sportów walki Macaco Gold Team – Energy Kamień Pomorski ma w swoim gronie zawodników z licznymi osiągnięciami, a także zawodników z powołaniami do kadry Narodowej Ju Jitsu Ne Waza.

Macaco Gold Team – Energy Kamień Pomorski niedawno ogłosił nabory dla wszystkich grup wiekowych!

  • Funny Judo/BJJ – dzieci 4-5 lat
  • Funny Judo/BJJ – dzieci 6-7 lat
  • BJJ – dzieci 8-12 lat
  • BJJ – młodzież i dorośli +13 lat
  • Samoobrona dla kobiet/BJJ +18 lat
  • MMA – młodzież 13-18 lat

Więcej informacji:

e-mail: goldteamkamien@gmail.com
tel. kom. 602 588 946

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *