Kamieński Portal Informacyjny
Gryf powalczy o punkty w Wałczu! Mamy komentarz trenera!

Gryf powalczy o punkty w Wałczu! Mamy komentarz trenera!

Kolejne spotkanie ligowe Gryf Kamień Pomorski rozegra na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie Orzeł Biały Wałcz. Zespół z Wałcza jak do tej pory rozegrał 5 spotkań ligowych, zaliczył jedną wygraną, jeden remis, trzy porażki i jak na razie zajmuje 17′ miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów. W ostaniej kolejce ligowej Orzeł Biały Wałcz został rozbity w Wolinie, Vineta pokonała przyjezdnych 6:1.

Niestety, w lepszej sytuacji nie jest nasz miejscowy zespół Gryfa Kamień Pomorski, który w pięciu kolejkach zdobył tylko trzy punkty i uplasował się w tabeli na miejscu 18′. Pomimo dobrego zespołu, doświadczonych zawodników, pechowo przegrywamy kolejne spotkania i tracimy punkty. Brakuje nam odrobiny szczęścia, czasem zwykłej skuteczności przy wykańczaniu akcji, a czasami mamy wielkiego pecha. Jak będzie tym razem w kolejnym pojedynku ligowym? Postanowiliśmy zapytać o to trenera pierwszego zespołu Szymona Smerdela.

Trenerze, przed Wami kolejny sprawdzian ligowy. Jak forma i dyspozycja zawodników na mecz w Wałczu?

Szymon Smerdel: Naszą dyspozycję zweryfikuje boisko, ale jestem pełen optymizmu, bo uważam, że chłopaki bardzo dobrze przepracowali tydzień. Była ciężka praca, zaangażowanie, koncentracja i jakość. Oczywiście w tej lidze sytuacje losowe i kontuzje często krzyżują plany, ale mamy na tyle wyrównany skład, że sobie poradzimy. Z różnych względów nie będzie na meczu Sebastiana Nagela, Dawida Roszaka, Bartosza Siekierskiego, Filipa Bałkowskiego, Kacpra Plebańczyka i Bartka Sasina.

Jak wyglądały wasze ostatnie treningi?

Szymon Smerdel: Pracujemy w każdym tygodniu podobnie. Pracując nad tym jak chcemy grać, doskonaląc naszą grę wplatamy momenty jakie będą nam przydatne pod przeciwnika. Fakt, mamy trochę problemów ze strzelaniem bramek, bo sytuacji stwarzamy dużo, ale sądzę, że to jest kwestia skupienia, koncentracji.

Co Twoim zdaniem należy zrobić żeby zespół seniorów wreszcie odpalił i zaczął wygrywać w IV lidze?

Szymon Smerdel: Brakuje nam konsekwencji. Tak w grze jak i w wyniku. Zabrakło po zwycięstwie z Iną drugiej wygranej i serii. Wierzę, że jutro wygramy i odblokujemy się.

Dziękuję za rozmowę i powodzenia!

Szymon Smerdel: Dziękuję.

Relacja z meczu IV ligi Gryf Kamień Pomorski – Orzeł Biały Wałcz, komentarze pomeczowe oraz zdjęcia, w sobotę 22 sierpnia wieczorem na naszym portalu!

3 komentarzy

  • Anonim , 22 sierpnia 2020 @ 13:20

    POWODZENIA PANY!

  • Anonim , 22 sierpnia 2020 @ 09:26

    kiedyś przyjdzie moment zwrotny oby to było dzisiaj

  • Anonim , 22 sierpnia 2020 @ 08:41

    Kiedyś wreszcie musimy odpalić powodzdnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *