Kamieński Portal Informacyjny
Gryf przegrywa z Kluczevią Stargard. Czerwona kartka i niewykorzystany karny!

Gryf Kamień Pomorski przegrywa w meczu wyjazdowym 8 kolejki ligowej z drużyną Polski Cukier Kluczevia Stargard 4:1. Gospodarze zdołali strzelić nam trzy bramki grając w dziesiątkę. Kluczevia wyszła na prowadzenie już w 6 minucie tego spotkania.

Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Gryfiarze zdołali szybko odpowiedzieć. W 15′ minucie do remisu doprowadził Konrad Rosiak. W 31′ minucie za faul w polu karnym czerwoną kartką ukarany został zawodnik Kluczevi Stargard i gospodarze musieli dokończyć mecz w dziesiątkę. Sędzia podyktował rzut karny dla Gryfa, który niestety nie został zamieniony na bramkę.

Grająca w 10-tkę Kluczevia zdołała dołożyć jeszcze trzy bramki. W 49′ minucie gospodarze objęli 1-bramkowe prowadzenie, w 58′ minucie Kluczevia podwyższyła na 3:1, a minutę później było już 4:1.

Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie. Przegrywamy w Stargardzie 4:1.

Skład Gryfa Kamień Pomorski: Bartosz rogowski – bramkarz, Jakub Nowacki, Mykhailo Tolstiak, Szymon Włodarek, Maciej Więcek, Maciej Szwech, Kacper Karman, Konrad Rosiak, Igor Kurka, Borys Kurka, Jan Skuratowski.

Ławka rezerwowych: Patryk Jurek, Filip Bałkowski, Bartosz Sasin

Następne spotkanie ligowe Gryf Kamień Pomorski rozegra z drużyną Rasel Dygowo. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 12 września o godz. 15.00 na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim.