Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski zagra z Jantarem Dziwnów

Gryf Kamień Pomorski zagra z Jantarem Dziwnów

26 listopada br. o godz. 11.00 piłkarze Gryfa Kamień Pomorski ostatni raz w tym roku pojawią się na boisku. Stawką będą ligowe punkty, a rywalem Jantar Dziwnów. To spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane w terminie trzeciej kolejki, jednak rywale poprosili o przełożenie.

Zawodnicy Gryfa w środę pokonali OKS Center MD Goleniów w ramach rozgrywek o Puchar Polski ZZPN. To spotkanie kosztowało kamieńską ekipę sporo sił, ale trener Purczyński na pewno umiejętnie rozłożył to obciążenie na cały zespół.

Po pokonaniu Szerszeni wiadomo już, że wiosną będziemy wciąż występować na dwóch frontach. Jednak aby spokojnie myśleć o wiośnie, w sobotę trzeba pokonać Jantara. Zdobyty w tym meczu komplet punktów pozwoli drużynie Gryfa zimować na pozycji v-ce lidera.

Z kolei podopieczni Michała Chalcarza zajmują aktualnie dziewiątą lokatę. Ostatnie dwa mecze to pewne dwa zwycięstwa, a w pokonanym polu zostawili Pomorzanina Sławoborze i Sarmatę Dobrą. W sobotę ekipa z Dziwnowa zawita do Kamienia Pomorskiego i na pewno łatwo punktów nie odda.

Tym meczem żegnamy się z naszymi kibicami, dlatego liczymy na Waszą obecność.
Początek spotkania o godzinie 11.00.

Widzimy się!
MKS Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *