Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski zagra z Błękitnymi Stargard. Mamy komentarz trenera!

Gryf Kamień Pomorski zagra z Błękitnymi Stargard. Mamy komentarz trenera!

W siódmej kolejce ligowej 4 ligi Gryf Kamień Pomorski zagra z drużyną Błękitni II Stargard. Mecz zostanie rozegrany 29 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie w Kamieniu Pomorskim.

Błękitni II Stargard zajmują 18 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce zespół ten wygrał u siebie 3:0 z Vinetą Wolin. Drużyna ze Stargardu w pięciu kolejkach ligowych zgromadziła 4 punkty, zaliczając jedną wygraną, trzy porażki porażki i jeden remis. Błękitni II Stargard pauzowali w pierwszej kolejce ligowej z uwagi na 21 drużyn w 4 lidze.

Gryf Kamień Pomorski zajmuje aktualnie 17 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce nasz zespół zremisował na wyjeździe 1:1 z Orłem Biały Wałcz. Gryfiarze w sześciu kolejkach ligowych zgromadzili 4 punkty, zaliczając jedną wygraną, cztery porażki porażki i jeden remis.

W ostatnim meczu Błękitnych z Vinetą Wolin w składzie stargardzkiej drużyny zagrali zawodnicy z II-ligi. Dobra wiadomość dla Gryfa jest taka, że w tym samym czasie, 29 sierpnia o godz. 17.00, pierwszy zespół Błękitnych rozegra wyjazdowy mecz w Kaliszu.

Ten mecz jest trochę niewiadomą, bo nie wiemy w jakim personalnie składzie przyjadą Błękitni. Czy będą wzmocnieni zawodnikami drugoligowymi. Mimo to my musimy patrzeć na siebie. Zagrać dobry mecz i go wygrać. Jesteśmy to winni naszym kibicom, którzy mimo nie najlepszych wyników, dalej w nas wierzą. Mimo braku Filipa Kop-Ostrowskiego, Bartosza Siekierskiego, Bartosza Sasina, Kacpra Plebańczyka i Filipa Bałkowskiego myślę, że sobie poradzimy i wygramy u siebie w domu – powiedział Szymon Smerdel, trener pierwszego zespołu Gryfa Kamień Pomorski.

Zapraszamy!


Foto. Małgorzata Elmerych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *