Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski wygrywa z OKS Center MD Goleniów

23 listopada br. Gryf Kamień Pomorski pokonał w 5 rundzie Pucharu Polski ZZPN OKS Center MD Goleniów wygrywając na wyjeździe 4:6. Przybyli na mecz kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz miał bardzo dynamiczny przebieg. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Gryf odrabiał straty, dokonywał zmian i ostatecznie wygrał to spotkanie.

Mecz rozpoczął się od dwubramkowego prowadzenia drużyny z Goleniowa. Bramkę kontaktową dla Gryfa zdobył Kamil Lewandowski, a do remisu doprowadził Damian Karczmarski. Trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Włodarek. Gospodarze zdołali się otrząsnąć i jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu.

W przerwie trener Karol Purczyński dokonał czterech zmian. Boisko opuścili: Borys Kurka, Kamil Lewandowski, Gracjan Groński i Adrian Konopski. W ich miejsce na boisku pojawili się: Dawid Roszak, Bartosz Sasin, Aleksander Cieślik i Kuba Nowacki.

Po przerwie gospodarze po raz drugi objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Po raz kolejny musieliśmy odrabiać straty. W drugiej połowie boisko opuścił Maciej Szwech i Maciej Dobrowolski, a w ich miejsce na boisku pojawili się Fabian Bodek i Adam Stodolnik.

Gryfiarze zdołali powtórzyć scenariusz z pierwszej części meczu kiedy wbili gospodarzom trzy bramki z rzędu. Rozpoczął Dawid Roszak doprowadzając do remisu 4:4, następnie Jakub Nowacki dał prowadzenie kamieńskiej drużynie, a o wyniku ostatecznie przesądził Szymon Włodarek. Mecz zakończył się zwycięstwem Gryfa 4:6.