Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski przegrywa u siebie z Lechem Czaplinek

11 listopada na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim w meczu 18 kolejki o Mistrzostwo IV ligi ZZPN powracający po przerwie zespół Gryf Kamień Pomorski został pokonany przez Lecha Czaplinek 0:3. Piłkarze z Kamienia Pomorskiego zaliczyli dziewiątą porażkę w tegorocznych rozgrywkach.

Gryf Kamień Pomorski ma jeszcze do rozegrania dwa zaległe mecze – z Wieżą Postomino oraz z Polonią Płoty.
Przed rozpoczęciem tego spotkania piłkarze postanowili uczcić 102 rocznicę odzyskania Niepodległości i odśpiewali na środku boiska hymn Polski.

Mecz od samego początku ułożył się po stronie gości, którzy już w 6′ minucie objęli prowadzenie po golu Marcina Resiaka.

Kilka minut później na listę strzelców wpisał się Jakub Kuzio i Lech Czaplinek objął 2-bramkowe prowadzenie w tym spotkaniu. Wynik do przerwy: 0:2 dla Lecha Czaplinek.

W 79′ minucie wynik spotkania na 3:0 dla Lecha Czaplinek podwyższył po raz drugi w tym spotkaniu Jakub Kuzio.

Więcej bramek w tym spotkaniu nie było – Lech Czaplinek nie napotykając na większy opór zgarnął w Kamieniu komplet punktów. Gryf Kamień Pomorski zaliczył dziewiątą porażkę w lidze.