Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski pokonany przez Rasel Dygowo 1:2

Gryf Kamień Pomorski przegrywa na własnym obiekcie mecz o z drużyną Rasel Dygowo 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy w meczu 9 kolejki IV ligi zdobył Maciej Szwech.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków drużyny gospodarzy. Rozpoczęliśmy spotkanie bardzo pewnie i odważnie, ale nie udało się zdobyć bramki dającej prowadzenie. Dwa razy w polu karnym padali nasi zawodnicy domagając się rzutu karnego, jednak sędzia Radosław Zbaracki nie odgwizdał jedenastki. W odpowiedzi Rasel po jednej z akcji w 39′ minucie zdobył bramkę i drużyna z Dygowa objęła prowadzenie. Strzelcem bramki Andrzej Wesołowski.

Wyrównaliśmy pod koniec pierwszej połowy, zdobywając przysłowiową bramkę do szatni. Na listę strzelców wpisał się Maciej Szwech, a asystę przy tym golu zaliczył młodzieżowiec Jakub Nowacki, który precyzyjnie dośrodkował piłkę z prawej strony boiska.

Drugą bramkę dla gości zdobył w 65′ minucie Adam Wojciechowski, piłka pechowo dla naszej drużyn wpadła do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wtoczyła się do bramki omijając nogi zawodnika asekurującego tzw. bliższy słupek.

Pomimo chęci i determinacji na odrobienie niekorzystnego wyniku Gryfowi nie udało się doprowadził do remisu, Rasel Dygowo zgarnął w Kamieniu Pomorskim komplet punktów.

W następnej kolejce ligowej Gryf Kamień Pomorski rozegra wyjazdowe spotkanie z Sokołem Karlino. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Karlinie 19 września o godz. 16.00.

Ławka rezerwowych: Patryk Jurek, Borys Kurka, Bartosz Sasin, Filip Bałkowski, Konrad Rosiak, Sebastian Nagel, Jan Skuratowski