Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski pokonany przez Inę Goleniów

19 listopada br. w 15 kolejce ligowej Klasy Okręgowej Gryf Kamień Pomorski został pokonany na wyjeździe przez Inę Goleniów 3:0. Tym samym seria meczów bez porażki kamieńskiego zespołu została przerwana. To druga porażka Gryfa w rundzie jesiennej. Ostatni raz przegraliśmy w lidze 3 września z Intermarche-Rega Trzebiatów.

Mecz w Goleniowie rozpoczął się od prowadzenia Iny. Bramkę z rzutu karnego zdobył Piotr Winogrodzki. Na 10 minut przed przerwą na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Damian Banachewicz. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Po przerwie Łukasz Szymfeld zdobył trzecią i zarazem ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Gospodarze wygrali 3:0, umacniając się na pozycji lidera.

To była ostatnia kolejka ligowa rundy jesiennej, nie licząc zaległego meczu z Jantarem Dziwnów, który rozegrany zostanie w sobotę, 26 listopada br. o godz. 11.00 na stadionie w Kamieniu Pomorskim.