Kamieński Portal Informacyjny
Gryf Kamień Pomorski pokonał zespół Sarmata Dobra

29 października br. w 12 kolejce ligowej Klasy Okręgowej Gryf Kamień Pomorski pokonał u siebie zespół Sarmata Dobra wygrywając 5:2.

Mecz rozpoczął się od bramki dla drużyny gości, którzy niespodziewanie objęli prowadzenie. Do remisu doprowadził Dawid Roszak, a prowadzenie Gryf objął po golu Szymona Włodarka. Trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Gracjan Groński. Wynik do przerwy: 3:1 dla gospodarzy.

Po przerwie Sarmata strzeliła bramkę kontaktową i zrobiło się 3:2. Zawodnicy Gryfa szybko jednak pozbawili gości złudzeń na wygraną dokładając kolejne gole. Najpierw na listę strzelców wpisał się po raz drugi w tym spotkaniu Szymon Włodarek, a wynik ustanowił wprowadzony za Macieja Szwecha – młodzieżowiec Kuba Idzik. Mecz zakończył się wygraną Gryfa Kamień Pomorski 5:2.

W 13 kolejce ligowej Gryf Kamień Pomorski zmierzy się w meczu derbowym z Iskrą Golczewo.

Derby powiatu w sobotę, 5 listopada o godz. 12.00 na stadionie w Golczewie.