Kamieński Portal Informacyjny
Goleniowscy policjanci zlikwidowali na prywatnej posesji nielegalną plantację konopi indyjskich

Goleniowscy policjanci zlikwidowali na prywatnej posesji nielegalną plantację konopi indyjskich

Działania goleniowskich policjantów doprowadziły do likwidacji plantacji konopi indyjskich. Zatrzymanych zostało dwóch braci, którzy w pomieszczeniu gospodarczym przyległym do ich domu wyhodowali 26 krzewów konopi. Prokuratura zastosowała wobec mężczyzn dozór Policji. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie na podstawie własnych ustaleń namierzyli i zlikwidowali plantację konopi indyjskich jaka mieściła się w jednym z jednorodzinnych domków w powiecie goleniowskim.  Mundurowi podczas przeszukania domu i przyległych do niego pomieszczeń gospodarczych ujawnili 26 krzewów konopi oraz 2,68 gram marihuany.  Ponadto ujawniono sprzęt służący do przetwarzania środków odurzających.  Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mieszkańców naszego powiatu.

Na podstawie zebranych przez goleniowskich policjantów materiałów Prokuratura Rejonowa w Goleniowie zastosowała wobec braci dozór Policji. Uprawa konopi innych niż włókniste, z których można uzyskać znaczne ilości narkotyków, zagrożona jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Anna Dygas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *