Kamieński Portal Informacyjny
GOKiS Golczewo zaprasza na spotkanie w sprawie sekcji piłkarskiej młodzika!

GOKiS Golczewo zaprasza na spotkanie w sprawie sekcji piłkarskiej młodzika!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie zaprasza rodziców wraz z dziećmi z rocznika 2008-2009 na spotkanie organizacyjne w sprawie sekcji piłkarskiej młodzika. Spotkanie z trenerami odbędzie się 28 sierpnia o godz. 18:00 na orliku w Golczewie.

Po małej przerwie do gry powraca sekcja młodzika w Golczewie! To grupa piłkarska dla dzieci z rocznika 2008-2009, która od września rozpocznie rywalizację w Lidze Młodzika. Reaktywowana po przerwie grupa młodzika ma już pierwsze treningi za sobą. Do tej pory do grupy zapisało się 15 młodych zawodników.

Szkółka Piłkarska dla dzieci w Golczewie funkcjonuje przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu przy ścisłej współpracy z Klubem Sportowym Iskra Golczewo. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne! Szkółka finansowana jest z budżetu GOKiS Golczewo.

Zajęcia dla dzieci prowadzi dwójka niezwykle sympatycznych trenerów piłki nożnej – Michał Tokarczyk i Tomasz Podlewski. Nasza redakcja skontaktowała się z trenerami dzwoniąc na numery podane w ogłoszeniu. Zostaliśmy mile zaskoczeni postawą trenerów z Golczewa, ich zaangażowaniem, a także planami na przyszłość. Obaj trenerzy udzielili nam wszystkich niezbędnych informacji.

Wiemy doskonale, że sukces każdej inicjatywy zależy od ludzi, którzy się jej podejmują, ich podejścia do sprawy, zaangażowania i poświęcenia. Jesteśmy głęboko przekonani, że nowa grupa młodzika w Golczewie będzie się rozwijać i przyciągać do siebie kolejne osoby zainteresowane grą w pikę nożną.

Przy odrobinie pomocy i zaangażowania ze strony rodziców sekcja piłkarska młodzika w Golczewie ma szansę na duże powodzenie!

Więcej informacji u trenerów:
Tomasz Podlewski tel. 668 961 890
Michał Tokarczyk tel. 729 877 763

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *