Kamieński Portal Informacyjny
Głosuj na projekt Aktywne maluchy na wiosnę!

Głosuj na projekt Aktywne maluchy na wiosnę!

W 2019 i 2020 roku Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski z powodzeniem zrealizowała inicjatywy w ramach Programu Społecznik. Radość i uśmiechy dzieci, które były głównymi beneficjentami naszych projektów zmobilizowały nas do kolejnych działań.

W 2021 roku chcemy zrealizować kolejną inicjatywę obywatelską z Programu Społecznik i aby tak się stało musimy prosić o Państwa głosy na projekt Aktywne maluchy na wiosnę.

Głosowanie trwa do 15 grudnia na stronie pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Podczas procesu głosowania należy podać poprawne dane, datę urodzenia oraz aktywny adres e-mail, a następnie potwierdzić swój wybór klikając w link w wiadomości e-mail.

Aktywne Maluchy na Wiosnę to organizacja m. in. trzech turniejów piłkarskich dla młodych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego urodzonych w latach 2010-2015. Danie im szansy na rozwój swoich umiejętności nie tylko piłkarskich w myśl zasady każdy zespół wygrywa.

Ponieważ w sekcji inicjatyw regionalnych można oddać aż trzy głosy zachęcamy także do zagłosowania na sportowe wydarzenie związane z naszym powiatem: 7/RIO/SPOŁ/2021 Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej – organizowany przez Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje.

Z góry dziękujemy!
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *