Kamieński Portal Informacyjny
Fanatycy Gryfa na meczu kolejki ze Spartą Gryfice

Fanatycy Gryfa na meczu kolejki ze Spartą Gryfice

Na meczu ligowym Gryfa Kamień Pomorski ze Spartą Gryfice na trybunach pojawili się Fanatycy Gryfa – oddani sercem fanatyczni kibice miejscowej drużyny. Po długiej przerwie Fanatycy Gryfa powracają na trybuny i zapowiadają stałą obecność na stadionie w coraz liczniejszym gronie. Wracają stare, dobre czasy? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Dziś meldujemy się w 22 osoby na domowym meczu ze Spartą Gryfice, gdzie wygrywamy 4:1. Odpalamy sporą ilość piro i bawimy się do końca spotkania, na trybunach spora delegacja Sparty również z dopingiem. Powracamy na sektor po długiej przerwie w dobrym stylu, wszystkich serdecznie zapraszamy na kolejny mecz.

Fanatycy Gryfa

Jak przystało na mecz kolejki Ligi Okręgowej i wielki powrót Fanatyków nie obeszło się bez głośnego dopingu i efektownej oprawy meczowej. Nasz zespół nie zawiódł i po raz kolejny udowodnił, że faworyt do awansu może być tylko jeden.

Wielki powrót Fanatyków Gryfa nie pozostał niezauważony. Za doping i wsparcie Fanatykom Gryfa podziękowali:

Prezes MKS Gryf Kamień Pomorski Dawid Roszak:

Napastnik i wychowanek Gryfa Szymon Włodarek:

a także kamieńscy kibice:

Nowym władzom Klubu udało się odbudować zespół, który pewnie podąża do IV-ligi, a zawodnicy swoją grą sprawiają, że na trybuny powracają kibice. Do tego wielki powrót Fanatyków Gryfa. Śmiało można powiedzieć, wracają stare, dobre czasy.

Na koniec pozdrawiamy wszystkich braci! Tylko Gryf! Tak macie walczyć!

– Fanatycy Gryfa

tekst: Kamieński Portal Informacyjny
foto: MKS Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *