Kamieński Portal Informacyjny
Erwin Szczuczyński powalczy dzisiaj w klatce podczas Gali Contra MMA

Erwin Szczuczyński powalczy dzisiaj w klatce podczas Gali Contra MMA

Pochodzący z Kamienia Pomorskiego Erwin Szczuczyński stoczy drugą walkę w klatce podczas II Dolnośląskiej Gali Mieszanych Sztuk Walk Contra MMA, która odbędzie się w niedzielę, 6 listopada br. o godz. 17.00 w Hali Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Oławskiej 46 w miejscowości Jelcz-Laskowice.

Trenujący na co dzień w Gold Crew – Energy Sports Center Academy Kamień Pomorski i Berserkers Team Szczecin 21-letni Erwin Szczuczyński zadebiutował w klatce na Gali MMA  Seaside BattleS II w Dziwnowie, gdzie 2 lipca zwyciężył przez TKO pokonując Filipa „Racicę” Kuczmę.

W drugiej walce przeciwnikiem Erwina będzie pochodzący z Trzebnicy 26-letni Maciej Janik, który na co dzień reprezentuje Klub Bonzai MMA z Wrocławia.

Zobacz pierwszą walkę MMA Erwina Szczuczyńskiego podczas Seaside BattleS II w Dziwnowie:

Gala Contra MMA jest imprezą sportową, na której arenie zawodnicy z Dolnego Śląska spotykają się ze sportowcami z klubów z całej Polski. Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz Laskowice to nowoczesna hala widowiskowo-sportowa, w której odbywają się międzynarodowe i lokalne imprezy sportowe czy kulturalne. Hala pomieści 1200 widzów.

Bilety do kupienia na stronie:
https://biletyna.pl/sport/CONTRA-MMA-2-Gala-sztuk-walki/Jelcz-Laskowice

Trzymamy kciuki, kibicujemy i czekamy na dobre wiadomości z Dolnego Śląska. Powodzenia Wojowniku!

Kamieński Portal Informacyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *