Kamieński Portal Informacyjny
Dofinansowanie na remont stołówki w Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Dofinansowanie na remont stołówki w Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Gminie Golczewo udało się pozyskać kolejne dofinansowanie dla Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, tym razem na remont stołówki szkolnej. Inwestycja wyniesie 115.866,00 złotych, przy czym kwota dofinansowania to 80.000,00 zł.

W ramach wsparcia zadaniami do zrealizowania będą:

1. Podłączenie kuchni do sieci gazowej wraz z zakupem taboretów gazowych, co umożliwi zlikwidowanie kuchni węglowej oraz zaprzestania użytkowania energochłonnych taboretów elektrycznych, przełoży się to bezpośrednio na czas przygotowania posiłków a jednocześnie gaz jest paliwem o większych walorach ekologicznych niż węgiel czy prąd elektryczny.

2. Ułożenie jednolitej wykładziny w jadalni, znajdująca się w tej chwili wykładzina jest popękana, nierówna przez co trudna w utrzymaniu czystości i nieestetyczna.

3. Pokrycie posadzki w kuchni specjalną powłoką żywiczną, jest ona stosowana ze względów ochronnych, estetycznych (jest antypoślizgowa, odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna chemicznie, odporna na wysokie temperatury).

4. Wymian witryny wydawniczej wraz z półką na tace.

5. Zakup szafek i szaf metalowych do przechowywania naczyń.

6. Zakup zamrażarki, maszyna do mielenia, zmywarki do naczyń stołowych, naczyń, pojemników i termosów (posiłki dowożone są także do SP Wysoka Kamieńska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *